Terug naar Nieuws

Week van de mediawijsheid

Gepubliceerd op: , door: OBS feikoclock

MEDIAWIJSHEID

De afgelopen week heeft onze groep actief meegedaan in "De week van de mediawijsheid".Er werden veel opdrachten gemaakt via het digibord. De leerlingen deden iedere dag mee aan een landelijke quiz. Daar konden punten worden verdiend en daar was groep 7B erg goed in. Uiteindelijk werd een totaal gehaald van 5722 punten. Tel daar nog maar 1000 punten bij voor de sfeer tijdens de quiz, want er werd vol enthousiasme gestreden. 

 

 

Banketstavenactie groot succes!

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Beste ouders en leerlingen De banketstaven actie was weer een groot succes.
 

TECHNIEKLESSEN GROEP 8B OP HET DOLLARD COLLEGE

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Groep 8B maakt kennis met techniek op het Dollard College.
 

Kindcentrum Feiko Clock

Directrice: Mevr. Gerda Tepper

Sportlaan 10
9665 HT Oude Pekela

0597-613678

obsfeikoclock@sooog.nl