Terug naar Nieuws

Week van de mediawijsheid

Gepubliceerd op: , door: OBS feikoclock

MEDIAWIJSHEID

De afgelopen week heeft onze groep actief meegedaan in "De week van de mediawijsheid".Er werden veel opdrachten gemaakt via het digibord. De leerlingen deden iedere dag mee aan een landelijke quiz. Daar konden punten worden verdiend en daar was groep 7B erg goed in. Uiteindelijk werd een totaal gehaald van 5722 punten. Tel daar nog maar 1000 punten bij voor de sfeer tijdens de quiz, want er werd vol enthousiasme gestreden. 

 

 

SCHOOLONTBIJT 2018

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Schoolontbijt 2018
 

NATIONALE VOORLEESWEDSTRIJD

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
DE SCHOOLFINALE
 

Kindcentrum Feiko Clock

Directeur: Dhr. Jaap Spelde

Sportlaan 10
9665 HT Oude Pekela

0597-613678

obsfeikoclock@sooog.nl