Terug naar Nieuws

Meert moand dialect'n moand

Gepubliceerd op: , door: OBS feikoclock

Proat'n in 't Grunnegs en veurleez'n
 

Vandaag werden de leerlingen op de Feiko Clockschool voorgelezen in het Gronings. Het dialect wordt door veel kinderen goed begrepen en in veel gezinnen wordt het ook gesproken. Oud leerkracht van onze school "juf" Ica Schreuder en haar man Jan wisten de weg nog goed te vinden naar de Sportlaan in Oude Pekela. Er werd gestart om kwart voor negen en er werd enthousiast gelezen door de twee oud-leerkrachten. De leerlingen vonden het "veurleez'n" heel leuk. 

Bij deze willen we juf Ica en meester Jan bedanken voor deze leerzame ochtend.
 

Banketstavenactie groot succes!

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Beste ouders en leerlingen De banketstaven actie was weer een groot succes.
 

TECHNIEKLESSEN GROEP 8B OP HET DOLLARD COLLEGE

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Groep 8B maakt kennis met techniek op het Dollard College.
 

Kindcentrum Feiko Clock

Directrice: Mevr. Gerda Tepper

Sportlaan 10
9665 HT Oude Pekela

0597-613678

obsfeikoclock@sooog.nl