Terug naar Nieuws

Bezoek medewerker Kindertelefoon

Gepubliceerd op: , door: OBS feikoclock

DE KINDERTELEFOON

Gisteren hebben de groepen 7a, 7b en 8 bezoek gehad van een medewerker van de Kindertelefoon. 

 

Na een filmpje en een heldere presentatie werd duidelijk dat er veel kinderen rondlopen in Nederland, die vragen hebben over o.a. pesten, scheidingen, drank, drugs, sexualiteit en vele andere onderwerpen. 

 

De leerlingen van onze school luisterden aandachtig naar de voorbeelden die tijdens de presentatie werden genoemd. De voorlichtster werd na afloop dan ook op een applaus getrakteerd voor haar prima voorlichting. 

 

's Middags hebben de groepen een stuk van de film "Spijt" gekeken. In deze film wordt laten zien wat de gevolgen kunnen zijn bij het langdurig en stelselmatig pesten van een persoon. Het verschil tussen plagen en pesten werd nogmaals duidelijk besproken met de groep. 

 

In het nagesprek werd duidelijk dat als je problemen hebt,  je altijd moet gaan praten met iemand die je kunt vertrouwen. 

 

 

Banketstavenactie groot succes!

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Beste ouders en leerlingen De banketstaven actie was weer een groot succes.
 

TECHNIEKLESSEN GROEP 8B OP HET DOLLARD COLLEGE

Gepubliceerd door: OBS feikoclock
Groep 8B maakt kennis met techniek op het Dollard College.
 

Kindcentrum Feiko Clock

Directrice: Mevr. Gerda Tepper

Sportlaan 10
9665 HT Oude Pekela

0597-613678

obsfeikoclock@sooog.nl